Neoficiální žebříčky ČTS po zimní tenisové sezóně 2004/2005
Věková kategorie: mladší žáci bez ročníku 1993
kž region cž nar.
příjmení jméno mateřský klub dvouhra čtyřhra celkem BH
4 Jihomoravský 7 08.10.1994
Pavlásek Adam TK AGROFERT Prostějov 285/6 410/7 695 60
1 Západočeský 8 16.03.1994 Budík Ondřej TCG
Karlovy Vary 320/7 320/6 640 60
2 Středočeský 10 11.08.1994 Mareš Matěj TK Neridé 248/5 310/5 558 45
3 Středočeský 16 05.05.1994 Šebesta Filip TK Neridé 202/4 245/6 447 35
5 Praha 20 26.01.1994 Jakimič Robin I.ČLTK Praha 180/6
210/4 390 35
2 Severočeský 27 13.01.1994 Brenk
Jan TK Most 173/4
153/3 326 30
12 Jihomoravský 32 21.01.1994 Jaloviec
Marek TK AGROFERT Prostějov 136/2
156/2 292 30
13 Jihomoravský 33 23.04.1995 Filo Daniel TK AGROFERT
Prostějov 156/5
128/4 284 25
5 Severomoravský 36 15.06.1994
Bližňák Jaroslav TK Precolor
Přerov 132/6
129/8 261 25
14 Jihomoravský 40 20.05.1994 Šafránek Václav TC Brno. 130/5
116/5 246 25
1 Jihočeský 43 22.02.1994 Homola Patrik TK
MAS Sezimovo Ústí 110/5
133/5 243 25
17 Jihomoravský 47 22.04.1994 Kratochvíl Martin TJ
Znojmo 123/6
113/5 236 20
18 Jihomoravský 49 15.11.1994 Cablík
Adam TK SK Zlín 106/6
126/7 232 20
19 Jihomoravský 55 20.01.1995 Zimek
Štěpán TJ Znojmo 98/7
98/7 196 20
15 Praha 56 11.05.1995 Kocourek
Ivan TK Sparta Praha 68/3 118/2 186 20
6 Středočeský 60 23.05.1994 Pavlík David TC BIPI Kablo Kladno 100/11
80/9 180 20
3 Východočeský 67 20.05.1994 Hlaváč Jan TO SK Žamberk 88/5
78/5 166 15
23 Jihomoravský 72 01.07.1994 Chvíla
Jakub SKT Tišnov 78/4
78/4 156 15
20 Praha 74 21.02.1995 Routa Marek
I.ČLTK Praha 116/4
38/2 154 15
3 Severočeský 76 26.01.1994 Makovička Ota ČLTK
Bižuterie Jablonec n 98/9
54/7 152 15
24 Jihomoravský 78 5 09.11.1994 Kianička
Michal TC MJ-Tenis 88/3
62/2 150 15
4 Severočeský 81 09.08.1994 Říha Dominik LTC
Panorama Teplice 70/2
78/3 148 15
15 Severomoravský 82 19.01.1994
Hons Tomáš TK DEZA Valašské Meziříčí 75/3 72/3 147 15
16 Severomoravský 84 02.03.1994
Figura Martin TK Slavia Orlová 65/4 80/6 145 15
22 Praha 89 28.01.1994 Čábela Matěj TC Tenisová škola TALLENT 83/5 54/3 137 15
17 Severomoravský 89 4 03.12.1994
Charkiewicz Rafal TK NH-TRANS Ostrava 47/3 90/4 137 15
28 Jihomoravský 92 05.02.1995 Kiss
David TC MJ-Tenis 70/9
62/7 132 12
5 Východočeský 94 22.04.1994 Kratěna Dominik LTC
Pardubice 85/2 42/2 127 12
30 Jihomoravský 95 13.02.1994 Bezouška Pavel TK SK Zlín 43/2 83/3 126 12
30 Jihomoravský 95 31.01.1994 Maršálek Jan ASK Lipůvka 63/4
63/4 126 12
33 Jihomoravský 98 09.11.1994 Kostelník Daniel TK
AGROFERT Prostějov 57/3 68/3
125 12
6 Východočeský 100 18.04.1994 Matouš Patrik Tenis Nová Paka 70/6 54/5 124 12
6 Severočeský 104 19.02.1995 Reček
Dominik TK Tanvald 40/4
82/3 122 12
18 Severomoravský 105 02.01.1994
Luong Petr TK DEZA Valašské Meziříčí 49/5
72/3 121 12
7 Východočeský 106 06.11.1994 Vítek David TO SK Žamberk 42/3
78/5 120 12
11 Středočeský 108 17.09.1995 Gengel
Marek Tenis Centrum Cafex 51/8 64/6 115 12
34 Jihomoravský 109 23.06.1995 Herzán
Miroslav TK AGROFERT Prostějov 75/7
37/3 112 12
20 Severomoravský 109 12.01.1994
Ondryáš Marek TK DEZA Valašské Meziříčí 65/5 47/4 112 12
12 Středočeský 111 28.03.1994 Sklenařík
Michal Teniscentrum Příbram 65/2 46/2 111 12
27 Praha 113 18.11.1994 Kylián Jakub LTC Česká pojišťovna 62/3 45/2 107 9
27 Praha 113 03.01.1995 Staněk Robin
I.ČLTK Praha 32/2
75/2 107 9
7 Severočeský 113 04.04.1994 Forys
Martin ČLTK Bižuterie Jablonec n 52/5 55/5 107 9
21 Severomoravský 113 07.04.1994
Chlubna Vojtěch TK Slavia Orlová 52/4 55/2 107 9
8 Severočeský 117 05.01.1994 Vukadinovič
Petar LTC Panorama Teplice 42/4 62/5 104 9
30 Praha 121 23.05.1994 Kysilka Miroslav TŠ Hostivař 35/1 68/2 103 9
35 Jihomoravský 121 04.06.1994 Thomaier
Jan SKT Tišnov 53/2
50/2 103 9
23 Severomoravský 123 09.06.1994
Bednář Ivo TJ MEZ Vsetín 60/3
42/3 102 9
15 Středočeský 129 13.04.1994 Papík
Tomáš LTC Řevnice 47/4
51/8 98 9
4 Jihočeský 130 15.03.1994 Mrázek Aleš SKT
Planá n.Luž. 38/3
58/3 96 9
31 Praha 132 28.05.1994 Poláček
Ondřej LTC Česká pojišťovna 50/4
45/4 95 9
32 Praha 134 15.12.1995 Dušek Ondřej
SK OAZA Praha 49/9
45/4 94 9
5 Jihočeský 134 14.01.1994 Prokop Jan TK Písek
47/3
47/3 94 9
11 Severočeský 134 06.12.1994 Kauschitz
Radek Sportovní klub Pohořany 47/2
47/3 94 9
26 Severomoravský 137 27.02.1994
Michenka Lukáš SK Burek 42/2
51/3 93 9
6 Západočeský 138 26.10.1994 Houdek Ondřej TK Slavia PU Plzeň 45/4
47/5 92 9
37 Jihomoravský 140 24.04.1994 Tankó
Petr TK SK Zlín 34/2 57/4 91 9
7 Západočeský 141 07.06.1994 Polánka
František TCF PURUM Mariánské Lázně75/2 15/1 90 9
34 Praha 144 02.04.1995 Bouda Daniel
Vodní Stavby Praha 34/4
55/5 89 9
8 Západočeský 144 20.07.1994 Vítek Dominik Lokomotiva
Plzeň 40/5 49/9 89 9
9 Západočeský 148 22.07.1994 Vítek Jakub Lokomotiva
Plzeň 40/5
47/6 87 9
20 Středočeský 159 03.02.1995 Zakirov
Dinar LTC Slovan Kladno 20/2 63/2 83 6
37 Praha 160 10.08.1995 Vaňásek Jiří I.ČLTK Praha 44/5
37/2 81 6
38 Praha 161 07.01.1994 Kubeš Jan TC
HAMR 45/4
35/4 80 6
38 Praha 161 08.08.1994 Simon Dominik
TK Sport Kolovraty 40/1
40/1 80 6
42 Jihomoravský 165 12.08.1994 Krčmář David TJ Sokol
Uherský Brod 57/2
22/1 79 6
6 Jihočeský 168 05.08.1994 Janoušek Ondřej TK
Tábor 15/1
63/4 78 6
43 Praha 172 12.04.1994 Skopal Josef
TO Spartak Modřany 45/5
31/4 76 6
15 Severočeský 172 04.03.1995 Jochman
Jan TK Most 47/10
29/576 6
21 Středočeský 174 01.03.1995 Třešňák Pavel Slavoj Žiželice n.C. 50/2
25/2 75 6
10 Západočeský 174 10.01.1995 Dlouhý Filip TCF PURUM
Mariánské Lázně 35/4 40/5 75 6
43 Jihomoravský 174 16.04.1995 Černík Dominik TK Šlapanice 22/1
53/2 75 6
44 Praha 179 19.07.1994 Ducháč Dominik TŠ Pohořelec 35/6 36/6 71 6
45 Jihomoravský 179 24.06.1995 Šulc Petr TJ Znojmo 32/2
39/3 71 6
45 Praha 182 10.06.1994 Mráz Tomáš TC
HAMR 30/4
40/4 70 6
8 Jihočeský 182 02.01.1994 Princ Jonáš TK
Písek 35/2
35/2 70 6
16 Severočeský 182 09.10.1994 Malovec
Hynek TK Jirkov 35/8
35/10 70 6
10 Východočeský 187 28.12.1994 Blažek Tomáš TC Chrudim 31/3
37/3 68 6
46 Jihomoravský 187 29.05.1995 Varhaník Dominik TC Brno. 38/4
30/3 68 6
32 Severomoravský 187 29.08.1994
Zatloukal Vojtěch TK Krnov 34/4
34/3 68 6
79./cž..,10./kž.,
47 Jihomoravský 190 15.09.1994 Sova David TC MJ-Tenis 0/0
67/2 67 6
24 Středočeský 194 22.08.1994 Müller
Tomáš Slavoj Žiželice n.C. 37/3 29/2 66 6
11 Východočeský 194 05.01.1995 Knoflíček Daniel TO TJ Tesla
Pardubice 30/2 36/3 66 6
33 Severomoravský 194 11.02.1994
Vahalík David TJ Nový Jičín 22/1 44/4 66 6
35 Severomoravský 200 70.07.1994
Kostelanský Filip TK Slavia
Orlová 45/2
20/1 65 6
35 Severomoravský 200 25.01.1995
Kučera Vojtěch Lawn Tennis Club Karviná 40/4
25/1 65 6
37 Severomoravský 206 22.06.1994
Kujawa Marek Slavoj Český Těšín 25/1 38/2 63 6
26 Středočeský 209 04. 10.1994 Minx
David LTC Houštka 35/2 27/2 62 6
39 Severomoravský 209 10.05.1994
Flídr Martin TK NH-TRANS Ostrava 40/3 22/1 62 6
40 Severomoravský 213 24.10.1995
Pilař Pavel TK Precolor Přerov 52/2 7/1 59 6
19 Severočeský 215 01.01.1994 Ulmann
Silvestr LTC Chemopetrol Litvínov 29/2
29/2 58 6
12 Západočeský 217 31.07.1995 Větrovec Michal TK Slavia PU Plzeň 37/2
20/3 57 4
41 Severomoravský 218 01.04.1994
Pacholek Jakub TK Talent Bohumín 38/2
18/1 56 4
12 Východočeský 219 06.06.1994 Sobel
Daniel LTC Vysoké Mýto 30/3 25/2 55 4
51 Jihomoravský 224 55.06.1995 Caro
Martin TC MJ-Tenis 24/2
29/2 53 4
9 Jihočeský 226 16.02.1994 Pešička
Marek TK ZVVZ Milevsko 30/1
20/1 50 4
21 Severočeský 226 53.01.1995 Bielecki
Bartolomiej ČLTK Bižuterie Jablonec n 25/1 25/1 50 4
13 Východočeský 226 21.10.1994 Bečička Robin TO SK Žamberk 20/2 30/3 50 4
53 Jihomoravský 226 26.06.1994 Zachoval Dominik SKT Tišnov 22/2 28/3 50 4
53 Praha 230 20.10.1995 Sochůrek
Dominik TK Sport Kolovraty 32/5
17/2 49 4
22 Severočeský 230 22.12.1994 Zemánek Vladimír LTC
Chemopetrol Litvínov 24/8 25/7
49 4
54 Jihomoravský 230 31.10.1995 Pros Roman TC Brno. 49/6
0/0 49 4
43 Severomoravský 230 46.11.1994
Kaleta Filip Slavoj Český Těšín 29/2 20/1 49 4
13 Západočeský 234 29.03.1994 Toporec Marek TCF PURUM
Mariánské Lázně 25/3 22/3 47 4
14 Východočeský 234 17.06.1995 Lédr
David TK Tenis-centrum H.K. 17/2
30/3 47 4
55 Jihomoravský 237 06.05.1994 Dokoupil Radek TK SK Zlín 31/3
15/1 46 4
55 Jihomoravský 237 06.02.1995 Honajzer
Jiří SK Zlín-Mladcová 31/2
15/1 46 4
28 Středočeský 239 19.08.1994 Rojt
Tomáš TK SK Kladno 20/2
25/3 45 4
44 Severomoravský 243 18.01.1995
Hořínek Jakub TK Precolor Přerov 22/1 22/1 44 4
44 Severomoravský 243 57.03.1994
Kurowski Radoslaw TJ Baník
Ostrava OKD 22/1 22/1 44 4
57 Jihomoravský 248 04.01.1995 Gorecký Lukáš TK Brno Bosonohy 25/2
18/1 43 4
54 Praha 251 27.05.1995 Kvasnička
Ondřej LTC Praha 20/3
22/2 42 4
54 Praha 251 27.11.1994 Lebl David TC HAMR 24/2 18/1 42 4
15 Západočeský 254 27.06.1995 Kraft
Jaroslav Lokomotiva Plzeň 34/3 7/1 41 4
58 Jihomoravský 254 13.01.1995 Petrů David TK Slavičín 31/4
10/1 41 4
56 Praha 256 50.12.1994 Nikogosjan Narek TJ Spoje Praha 20/4 20/2 40 4
31 Středočeský 256 29.01.1994 Šmahel
Michal Sokol Říčany 25/2
15/1 40 4
25 Severočeský 260 18.06.1995 Václavíček
Martin TK Jirkov 22/4
17/4 39 4
59 Jihomoravský 260 03.01.1995 Mašek Tomáš TC MJ-Tenis 21/3
18/1 39 4
59 Jihomoravský 260 08.09.1995 Raštica
Martin TK Uherské Hradiště 7/1
32/2 39 4
33 Středočeský 263 13.08.1994 Komárek Karel LTC Řevnice
28/2
10/1 38 4
48 Severomoravský 263 10.03.1994
Kracík Šimon TK NH-TRANS Ostrava 18/1
20/1 38 4
48 Severomoravský 263 08.08.1994
Kubina Adam TC Hlučín 20/1
18/1 38 4
50 Severomoravský 266 26.04.1994
Zdražil Lukáš TO TJ Milo Olomouc 37/3
0/0 37 4
51 Severomoravský 267 31.07.1995
Fusík Maik Spartak Bílovec 14/1
22/1 36 4
51 Severomoravský 267 16.01.1995
Hlavatý Alexandr TK DEZA Valašské Meziříčí 26/3
10/1 36 4
51 Severomoravský 267 23.01.1994
Nguyen Dan VD Start Ostrava 36/2 0/0 36 4
34 Středočeský 270 15.01.1994 Dorotík
Jan SK Tenis Rohatsko 0/0
35/2 35 4
16 Západočeský 270 08.03.1994 Purma
Luboš TK Slavia PU Plzeň 25/3 10/1 35 4
26 Severočeský 270 29.06.1994 Musil Jakub TK Ústí
n.Labem 20/1
15/1 35 4
17 Západočeský 276 03.06.1995 Wágner
František Lokomotiva Plzeň 34/2
0/0 34 4
27 Severočeský 276 29.03.1995 Umlauf
Pavel TK Jirkov 17/3 17/4 34 4
17 Východočeský 280 01.07.1994 Malý Jan TO TJ Tesla Pardubice
27/2 5/1 32 4
63 Jihomoravský 280 10.07.1995 Elísek
Tomáš Sokol Letovice 7/1
25/2 32 4
18 Západočeský 283 16.10.1995 Rozsypálek
Zdeněk TCF PURUM Mariánské Lázně 17/3 14/3 31 4
57 Praha 284 09.01.1994 Knotek Lukáš
TSM Sokol Vysočany 10/1
20/2 30 4
57 Praha 284 03.08.1994 Květoň Ondřej TCD Donovalská 30/3 0/0 30 4
57 Praha 284 14.10.1994 Lauer David TC HAMR 10/1 20/2 30 4
57 Praha 284 14.03.1994 Sochůrek Petr
TJ Spoje Praha 30/2
0/0 30 4
19 Západočeský 284 22.02.1994 Pavelka Dominik TC Ostrov 20/1
10/1 30 4
20 Západočeský 290 05.11.1995 Kovářík Patrik TK Slavia PU Plzeň 17/2
12/2 29 4
63 Praha 292 25.07.1995 Tauber Jaroslav I.ČLTK Praha 28/2 0/0 28 4
18 Východočeský 292 30.12.1994 Blažek Tomáš Lokomotiva Česká
Třebová 21/2 7/1 28 4
64 Jihomoravský 294 28.08.1994 Kopečný Milan SKT Tišnov 20/2 7/1
27 3
22 Západočeský 296 28.05.1994 Jesipčuk
Radek TCG Karlovy Vary 12/2
14/2 26 3
13 Jihočeský 298 23.07.1995
Jiruš Jan TK Písek 15/1
10/1 25 3
29 Severočeský 298 22.07.1994 Hladik
Radim ČLTK Bižuterie Jablonec n 0/0 25/1 25 3
65 Jihomoravský 298 27.03.1994 Mišinger
Jakub SKT Tišnov 7/1
18/1 25 3
56 Severomoravský 298 24.04.1994
Mžik Marek TJ Frenštát p.R. 15/1
10/1 25 3
56 Severomoravský 298 11.03.1995
Ončo Michael TK Havířov 0/0 25/1 25 3
39 Středočeský 312 31.03.1994 Báša
Marek LTC Houštka 15/1
7/1 22 3
59 Severomoravský 312 27.09.1995
Czudek Jan Slavoj Český Těšín 22/1 0/0 22 3
59 Severomoravský 312 30.06.1994
Fišara Šimon TC Třinec 22/1 0/0 22 3
65 Praha 316 05.03.1995 Pertold Tomáš Tenis Cibulka 10/1 10/1
20 3
40 Středočeský 316 11.11.1994 Waldmann
Matyáš LTC Řevnice 0/0
20/1 20 3
61 Severomoravský 326 24.05.1995
Kastl Martin TK Slavia
Orlová 18/1
0/0 18 3
67 Praha 329 05.06.1995 Kuběnka
Michael Vodní Stavby Praha 17/2
0/0 17 3
67 Praha 329 12.07.1995 Martin Adam
TJ Slavoj Tesla Hloubětín 17/2 0/0 17 3
67 Praha 329 26.07.1994 Zima Adam TC
HAMR 7/1 10/1 17 3
44 Středočeský 329 08.04.1995 Vršecký Jakub TK PBtisk Bohutín 17/2 0/0 17 3
15 Jihočeský 329 02.03.1995
Zeman Vojtěch TK ZVVZ Milevsko 7/1
10/1 17 3
33 Severočeský 329 22.02.1995 Hrubý Jan TK Viamont Teplice 17/2 0/0 17 3
70 Jihomoravský 329 05.03.1995 Machara
Jiří TK Slavičín 7/1
10/1 17 3
21 Východočeský 339 30.03.1994 Nebeský Martin TK
Tenis-centrum H.K. 16/1 0/0 16 3
70 Praha 343 12.06.1994 Kyselka David
TK Konstruktiva 0/0 15/1 15 3
46 Středočeský 343 07.06.1995 Steger
Adam TK LTC Mladá Boleslav 0/0
15/1 15 3
24 Západočeský 343 14.12.1994 Bystřický Lukáš Lokomotiva
Plzeň 0/0
15/1 15 3
72 Jihomoravský 343 02.06.1994 Bahula
Josef Jiskra Otrokovice 15/1
0/0 15 3
72 Jihomoravský 343 17.03.1994 Mára
Jan TK SK Zlín 0/0
15/1 15 3
72 Jihomoravský 343 22.10.1994 Šefr
Roman TK Moravská Slavia Brno 15/1 0/0 15 3
72 Jihomoravský 343 21.12.1993 Vodák Petr TC Bajda Kroměříž 15/1 0/0 15 5
72 Jihomoravský 343 13.05.1993 Zajíc Jonáš Sokol Brno Žabovřesky 15/1
0/0 15 5
71 Praha 354 02.07.1994 Krákora Jan
TO Bohemians Praha 7/1
7/1 14 3
47 Středočeský 354 01.07.1995 Košta
Josef TK PBtisk Bohutín 7/1 7/1 14 3
25 Západočeský 354 12.08.1994 Volner
Patrik TK Škoda Plzeň 7/1
7/1 14 3
63 Severomoravský 354 08.03.1995
Kocich Jakub SKT Frýdlant n.O. 7/1 7/1 14 3
72 Praha 358 59. 03.1995 Kozlov
Anton Tenis Cibulka 10/1
0/0 10 3
72 Praha 358 20.08.1994 Orálek Štěpán TC Tenisová škola TALLENT 0/0 10/1 10 3
72 Praha 358 09.05.1994 Piskáček
Karel TC VŠ Praha 10/1
0/0 10 3
72 Praha 358 21.08.1994 Reichl David Tenis Cibulka 0/0
10/1 10 3
72 Praha 358 01.07.1994 Vašut Carlos LTC Zbraslav 0/0
10/1 10 3
48 Středočeský 358 23.02.1994 Šindelář Karel Tenisový
oddíl Junior 0/0
10/1 10 3
16 Jihočeský 358 20.07.1994
Kaplan Jan TK Ostrovec 10/1 0/0 10 3
16 Jihočeský 358 18.02.1995
Šplíchal David TK Tábor 10/1
0/0 10 3
16 Jihočeský 358 18.05.1994
Velický Aleš TK ZVVZ Milevsko 10/1 0/0 10 3
36 Severočeský 358 06.01.1994 Jansa Pavel TC EUROREGION
NISA 10/1 0/0 10 3
26 Východočeský 358 06.10.1994 Ramba
Jakub Orlický tenisový klub 0/0 10/1 10 3
77 Jihomoravský 358 10.06.1994 Havlíček Jan SK Slatina 0/0 10/1 10 3
77 Jihomoravský 358 16.06.1994 Procházka David ŽLTC Brno 10/1 0/0
10 3
77 Jihomoravský 358 17.11.1995 Vejtasa
David TJ Znojmo 0/0
10/1 10 3
77 Jihomoravský 358 29.06.1994 Vlach Dan TC MJ-Tenis 0/0
10/1 10 3
64 Severomoravský 358 08.03.1995
Hovorka Petr TK Slavia Orlová 0/0
10/1 10 3
49 Středočeský 376 06.07.1994 Jíra Vojtěch Slavoj Čerčany 7/1
0/0 7 3
49 Středočeský 376 04.11.1994 Vnouček Adam Slavoj Čerčany 7/1
0/0 7 3
26 Západočeský 376 06.09.1994 Strnad Lukáš TCF PURUM
Mariánské Lázně 7/1 0/0 7 3
27 Východočeský 376 12.05.1994 Mareška
Tomáš Lokomotiva Česká Třebová 0/0
7/1 7 3
27 Východočeský 376 17.09.1995 Michalec Petr TK Náchod 0/0
7/1 7 3
65 Severomoravský 376 27.12.1995
Fürich Adam TK Biocel Vratimov
7/1 0/0 7 3
65 Severomoravský 376 07.03.1994
Jurek Jakub SKT Frýdlant n.O. 0/0
7/1 7 3
65 Severomoravský 376 65.06.1994
Pyra Jacek TC Třinec 0/0
7/1 7 3
65 Severomoravský 376 04.06.1994
Remeš Jaroslav TC Ostrava Nová Ves 7/1
0/0 7 3
79 Praha 390 0 7.02.1995 Hrdina Martin TC
Tenisová škola TALLENT 5/1
0/0 5 3
19 Jihočeský 390 30.12.1995
Otta Michal TK ZVVZ Milevsko 5/1 0/0 5 3
37 Severočeský 390 07.03.1995 Vodák David LTC
Chemopetrol Litvínov 5/1 0/0 5 3
30 Východočeský 390 14.02.1995 Hübner
Kryštof TK Ústí n. Orlicí 0/0 5/1 5 3
30 Východočeský 390 03.01.1994 Malý Martin TK Tenis-centrum
H.K. 5/1 0/0 5 3